Panie reprezentowały gminę Mietków

Sześć wyróżnionych mieszkanek wzięło udział w Forum Kobiet Przedsiębiorczych Powiatu Wrocławskiego. Imprezę zorganizowano w Zamku Topacz niedaleko Kobierzyc.

Imprezę zorganizowano w sali balowej. Do udziału zaproszono znane działaczki życia publicznego  (fot. UG Mietków)

Sześć wyróżnionych mieszkanek wzięło udział w Forum Kobiet Przedsiębiorczych Powiatu Wrocławskiego. Imprezę zorganizowano w Zamku Topacz niedaleko Kobierzyc.

W sali balowej zebrało się prawie 300 kobiet reprezentujących wszystkie gminy powiatu wrocławskiego. W spotkaniu wzięły udział panie zajmujące się w swoich miejscowościach biznesem, radne i działaczki społeczne.

– Imprezę prowadziła dziennikarka Katarzyna Kaczorowska. Nie zabrakło też części muzycznej. Kulminacyjnym momentem był występ Orkiestry Wojewódzkiej Komendy Policji we Wrocławiu. Wszyscy świetnie się bawili przy zespole Juicy Pop – relacjonuje jedna z organizatorek.

Każda z uczestniczek otrzymała upominki oraz produkty lokalne od firm, które prowadzą działalność na terenie powiatu wrocławskiego.

Gminę Mietków reprezentowały (od lewej):

Alicja Adamczak – kustosz w Gminnej Bibliotece Publicznej w Mietkowie. Autorka wielu projektów unijnych i ministerialnych.

Anna Górniak – pracuje w Gminnym Ośrodku Kultury w Mietkowie na stanowisku instruktora do spraw programowych. Ma duże doświadczenie w pozyskiwaniu pieniędzy z Unii na projekty inwestycyjne i kulturalne.

Helena Artymowicz – przewodnicząca Rady Gminy Mietków. Bardzo zaangażowana w sprawy wsi Milin. Mieszkańcy zawsze mogą liczyć na jej pomoc w trudnych sytuacjach.

Elżbieta Modrzejewska – od 12 lat jest prezesem Parafialnego Zespołu Caritas w Maniowie Wielkim. Pomysłodawczyni i koordynatorka imprez kulturalnych. Ściśle współpracuje z sołtysem na rzecz poprawy życia mieszkańców.

Jolanta Borecka – sołtys Mietkowa. Organizatorka festynów i imprez plenerowych. Zawsze pogodna i chętna do pracy. Jej głównym motywem jest chęć pomagania. Wyróżniona nagrodą wojewody dolnośląskiego „Sołtys Roku 2018”.

Kamila Czmiel – szefowa stowarzyszenia „Klub Seniora 50 plus”. Osoba działająca na rzecz ludzi starszych. Jej priorytetem jest wzmacnianie ich aktywności ruchowej oraz intelektualnej. Zawsze dyspozycyjna, pogodna i otwarta na pomysły.

 

 

Posts Grid

Zdalne – darmowe KTG dla kobiet w ciąży z terenu powiatu wrocławskiego. Zgłoś się ilość miejsc ograniczona!

fot. Powiat Wrocławski Powiat Wrocławski startuje z pilotażowym projektem „Powiat Wrocławski promuje e-zdrowie” Jeśli jesteś kobietą po 34 - tygodniu ciąży i mieszkasz na terenie...

Boks w Sobótce! W poniedziałek dzień otwarty w hotelu Sobotel.

fot/org Interesujesz się boksem i chciałbyś zacząć trenować? Teraz możesz spełnić swoje marzenia i rozpocząć treningi w Sobótce. Już w poniedziałek dzień otwarty dla wszystkich...

W tym roku 70-lecie powstania Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego w Sobótce [ZDJĘCIA]

POWSTANIE MŁODZIEŻOWEGO OŚRODKA WYCHOWAWCZEGO W SOBÓTCE W styczniu 1952 roku, w Zakładzie w Skoroszowicach zostaje przeprowadzona wizytacja przez wizytatora Ministerstwa Oświaty oraz kierownika Samodzielnego Referatu...

W Borzygniewie odbyły się Wojewódzkie Zawody Sportowo-Pożarnicze

Fot. Arkadiusz Małecki Prezes Zarządu Oddziału Powiatowego Związku OSP RP, odbiera specjalne podziękowanie z rąk Tomasza Stanowskiego Prezesa Zarządu Oddziału Wojewódzkiego Związku OSP RP. W...

W niedzielę w Jordanowie Śląskim darmowe badania lekarskie. Powiat Wrocławski zaprasza na Białą Niedzielę

Fot. Powiat Wrocławski Zbadaj się, to nie boli, czyli bezpłatne badania i konsultacje medyczne! Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom mieszkańców, Zarząd Powiatu Wrocławskiego zaprasza na kolejną edycję...

Mocne wrażenie niczym z przygodowego filmu. Runmageddon Rolantowice już w ten weekend!

Letnia edycja Runmageddonu zaskoczy uczestników nowościami oraz umożliwi im bieg po pełnej przygód trasie usłanej przeszkodami i kopalnianymi utrudnieniami. Postapokaliptyczny klimat wydarzenie zaczaruje uczestników, którzy...