Panie reprezentowały gminę Mietków

Sześć wyróżnionych mieszkanek wzięło udział w Forum Kobiet Przedsiębiorczych Powiatu Wrocławskiego. Imprezę zorganizowano w Zamku Topacz niedaleko Kobierzyc.

Imprezę zorganizowano w sali balowej. Do udziału zaproszono znane działaczki życia publicznego  (fot. UG Mietków)

Sześć wyróżnionych mieszkanek wzięło udział w Forum Kobiet Przedsiębiorczych Powiatu Wrocławskiego. Imprezę zorganizowano w Zamku Topacz niedaleko Kobierzyc.

W sali balowej zebrało się prawie 300 kobiet reprezentujących wszystkie gminy powiatu wrocławskiego. W spotkaniu wzięły udział panie zajmujące się w swoich miejscowościach biznesem, radne i działaczki społeczne.

– Imprezę prowadziła dziennikarka Katarzyna Kaczorowska. Nie zabrakło też części muzycznej. Kulminacyjnym momentem był występ Orkiestry Wojewódzkiej Komendy Policji we Wrocławiu. Wszyscy świetnie się bawili przy zespole Juicy Pop – relacjonuje jedna z organizatorek.

Każda z uczestniczek otrzymała upominki oraz produkty lokalne od firm, które prowadzą działalność na terenie powiatu wrocławskiego.

Gminę Mietków reprezentowały (od lewej):

Alicja Adamczak – kustosz w Gminnej Bibliotece Publicznej w Mietkowie. Autorka wielu projektów unijnych i ministerialnych.

Anna Górniak – pracuje w Gminnym Ośrodku Kultury w Mietkowie na stanowisku instruktora do spraw programowych. Ma duże doświadczenie w pozyskiwaniu pieniędzy z Unii na projekty inwestycyjne i kulturalne.

Helena Artymowicz – przewodnicząca Rady Gminy Mietków. Bardzo zaangażowana w sprawy wsi Milin. Mieszkańcy zawsze mogą liczyć na jej pomoc w trudnych sytuacjach.

Elżbieta Modrzejewska – od 12 lat jest prezesem Parafialnego Zespołu Caritas w Maniowie Wielkim. Pomysłodawczyni i koordynatorka imprez kulturalnych. Ściśle współpracuje z sołtysem na rzecz poprawy życia mieszkańców.

Jolanta Borecka – sołtys Mietkowa. Organizatorka festynów i imprez plenerowych. Zawsze pogodna i chętna do pracy. Jej głównym motywem jest chęć pomagania. Wyróżniona nagrodą wojewody dolnośląskiego „Sołtys Roku 2018”.

Kamila Czmiel – szefowa stowarzyszenia „Klub Seniora 50 plus”. Osoba działająca na rzecz ludzi starszych. Jej priorytetem jest wzmacnianie ich aktywności ruchowej oraz intelektualnej. Zawsze dyspozycyjna, pogodna i otwarta na pomysły.

 

 

Posts Grid

Aż nie chce się wierzyć! Jeszcze kilka lat temu był wikarym w Sobótce!

Fot. Red. Wstrząsające informacje dotarły do nas z Prusic (Powiat Trzebnicki). Prokuratura zatrzymała ks Artura L, który jeszcze kilka lat temu pełnił posługę duszpasterską w...

Zespół „Piersi” gwiazdą dożynek w Sobótce? Manager zespołu: Wszystko na to wskazuje.

Fot. Zespół Piersi Dożynki gminne w Sobótce mają odbyć się w sobotę 3 września. Do tej pory władze miasta nie poinformowały, jaki będzie program tegorocznego...

Mieszkańcy gminy Sobótka będą reprezentować Polskę na Mistrzostwach Europy w Sumo w Estoni.

Fot. Judo Sobótka Pięciu zawodników z terenu Gminy Sobótka będzie reprezentować Polskę na Mistrzostwach Europy w Sumo w Estoni. To kolejny sukces podopiecznych Bartłomieja Zamęckiego,...

Uczył w Gimnazjum w Sobótce. Dziś jest gwiazdą kabaretu Neo-Nówka i rozprawia się z jego zaprzyjaźnioną partią!

Fot. Youtube.com Nie milkną echa wokół najnowszego skeczu kabaretu Neo-Nówka, w którym aktorzy przedstawili gorzką refleksję o bieżącej sytuacji politycznej w Polsce. Lider grupy kabaretowej...

Gdzie żyje się najdrożej? Sobótka liderem tego niechlubnego rankingu!

Fot. W Sobótce zapłacisz najdrożej za wodę i śmieci. W 2022 roku burmistrz Sobótki Mirosław Jarosz dostał bardzo wysoką podwyżkę i teraz włodarz miasta zarabia...

W niedzielę święto kolorów w Borzygniewie. Szykuje się wielka frajda dla najmłodszych.

Fot. Organizator Tylu kolorów Borzygniew jeszcze nie widział, piszą organizatorzy na swoim oficjalnym profilu na Facebooku.  Już w niedzielę od 14:00 do 18:00 na  plaży...